Bel Ft Tedavisi

 

Abdullah Uludoğan (Bel fıtığı tedavisi)

 

ABDULLAH ULUDOĞAN

BEL VE BOYUN FITIĞI TEDAVİSİ

Tel: 0 538 328 39 59

Büğdüz Köyü / BURDUR

 


 

Bel ve boyun fıtığını el ile tedavi edilmektedir. Kesinlikle bel çekme gibi bir işlem yapılmaz. Ayrıca ekrem ağrıları, kireçlenme, bel düzleşmesi gibi bir çok rahatsızlıklarınızın tedavisi yapılmaktadır.

 

El ile Tedavi nedir ve nasıl yapıyoruz?

Bel ve boyun bölgesindeki belirli bölgelere çeşitli bastırma- germe ve döndürme hareketleri yapılarak, cerrahi hiçbir müdahaleye gerek kalmadan %98 olumlu sonuç alınan bir tedavi uygulaması yapmaktayım. Tıp dilinde bu tedavi yöntemine manipülasyon tedavisi deniliyor.  Bu tedavi Amerika’da en çok kullan tedavi yöntemlerinden birisidir. Ülkemizde ise pek yaygın bir yöntem değildir.

 

Günümüzde bel ve boyun fıtığı tedavisi için hekime başvuranların %90’ı ameliyat edilmektedir. Oysaki bel ve boyun fıtığı ameliyat olmadan el ile tedavi yöntemi ile yok edilebilir.

 

Bel Fıtığı ameliyatında risk var mıdır bunlar nelerdir?

             Bel ve boyun fıtığı ameliyatında ( cerrahi müdahalede ) belli bir oranda risk vardır. Bunlar enfeksiyon, omurilik yaralanması gibi çeşitli riskler taşımaktadır. Bilimsel verilere göre bel ve boyun fıtığı hastalarının %1 ile %5 i ameliyata adaydır. Fakat ülkemizde bu oran % 90 lara kadar çıkmaktadır. Ameliyatta yaşanan enfeksiyon ve omurilik yaralanmaları sonucunda bir çok hastanın felç kaldığı bilinen bir gerçektir.

 

Ne tür tedaviler yapmaktayım?

  • Bel ve boyun fıtıkları
  • Bel düzleşmesi ve sinir sıkışması
  • Tüm Eklemlerdeki Kireçlenmeler
  • Dizlerdeki lif yırtılması ve tüm kireçlenmelerin tedavisini yapmaktayım.

 

 

Tedavide ne tür uygulama ve ilaçlar kullanılmaktadır?

            Tedaviler rahatsızlığın durumuna bağlı olarak 1 le 4 seans arası sürmektedir.

Bel ve boyun bölgesindeki belirli bölgelere çeşitli bastırma- germe ve döndürme hareketleri yaparak tedavi yapmaktayız. Kesilikle bel çekme işlemi yapmıyoruz. 

Tedavilerde Tamamen doğal ve bitkisel hiçbir kimyevi içeriği olmayan kendi yapmış olduğumuz çeşitli bitkisel içeriğe sahip özel karışım ilaç kullanmaktayız. Bu ilaç sayesinde bir çok hasta eklem ağrılarından kurtulup eski sağlıklarına kavuştular.

Büğdüz.Com
Yandex.Metrica
+